Domů » Dovolenková atmosféra u vás doma? Vytvořte si ji!

Dovolenková atmosféra u vás doma? Vytvořte si ji!

Autor ona
0 komentář 2 minuty číst

Milujete interiérové styly přímořských letovisek, ze kterých cítit klid a harmonii? Máme pro vás tip, jak si s pár kousky nábytku a doplňků vytvoříte dokonalé dovolenkové prostředí, a domácí relax nabere najednou jiný rozměr. Inspirujte se!

Jaro nám bude za chvíli klepat na okno a tak interiéroví designéři nezahálejí. Představíme vám svěží kolekci, která přemění prostor na místo klidu a harmonie. Kombinace pískových odstínů a kontrastní modré vás přenesou na ty nejkrásnější pláže světa a vedle toho budete u vás doma. Seznamte se s kolekcí Ocean Air.

Monochromatičnost
Slyšeli jste už o monochromatickém ladění? Základem je výběr barev, které budou spolu tón v tónu vizuálně hrát.

Pro kolekci Ocean Air jsou typickými odstíny hnědá, béžová a krémová – představující písečné duny a kontrastní modrá, která symbolizuje oceán. Dokonale se doplňují a jsou zobrazeny na různých druzích textilií, nádobí, doplňků a dekorací.

Přirozenost
Přirozenost je v aktuálním světě velmi vzácná. Odráží se na vašem nitru, zásadních životních přesvědčeních či hodnotách. To se přirozeně odráží i na bydlení.

Kolekce Ocean Air prezentuje přirozenost v podobě kusů nábytku, doplňků a textilií z juty, dřeva, mořské trávy a dalších přírodních materiálů. Texturami zase ozvláštňuje a zútulňuje interiér. Najdete v ní boho prvky jako závěsná křesla nebo houpací sítě, které se hodí jak do ložnice, tak do obývacího pokoje.

Keramika vs. sklo
Keramika je opět ve světě bydlení žádaná a zájem o ni nabírá na intenzitě. To můžete vidět iv rámci interiérových trendů pro rok 2023. Umíte ji využít v mnoha podobách, například jako jídelní soupravu, vázu s květinami nebo jako sošku či svícen. Se sklem dokážou spolu vytvořit příjemnou souhru. Celá kolekce se nese v duchu klidu a vyrovnanosti. Necháte-li se jí svést, lze to snadno přenést i na vás.

Další články autora

Komentáře