Domů » 3 prvky, které zútulní váš balkon

3 prvky, které zútulní váš balkon

Autor ona
0 komentář 2 minuty číst

Sníte už o příjemných chvílích na balkoně? Odpočinek na terase a teplé večery jsou brzy tady! No nezapomněli jste na něco? Pokud si chcete užít pořádný relax, měli byste si vytvořit k tomu vhodné prostředí. Prozradíme vám, jak přinést pohodlí a útulnost i na váš balkon.

Předpovědi počasí dokáží pořádně rozhodit. Obzvlášť, když už každý očekává, kdy odloží zimní oblečení pro dlouhý spánek a začne si užívat krásných slunečných dnů. Na tuto sezónu je však třeba být patřičně připraven. Ne každý disponuje prostornou zahradou či terasou. Možná vás překvapíme, ale is malým balkonem se dají dělat zázraky. Inspirujte se našimi kroky, díky nimž si vytvoříte vaši osobní oázu klidu a relaxu.

Pohodlný nábytek
Na úvod snad ani nemusíme připomínat, že jako první je třeba balkon důkladně uklidit po dlouhých zimních měsících. Když si vytvoříte čistý prostor, vyberte si ten správný nábytek k dané dispozici. Pohodlně se budete cítit v menších oválných křeslech, závěsných křeslech či pohovkách, které budou odpovídat velikosti vašeho balkonu. Spolehlivě vám poslouží i odkládací stolek, na který si můžete kdykoli uložit sklenici s letním drinkem či šálek ranní kávy.

Měkké textilie
Pohodlí snadno získáte vrstvěním různých textilií, které je trendy nejen v interiéru, ale také v exteriéru. Měkké a na dotek příjemné polštáře rozházejte po křesle nebo pohovce, kterou jste si vybrali. Sedací polštáře zase využijete jako další možnost k sezení, například pro vaši návštěvu nebo k vyložení si nohou. Deka vám poslouží, když se večer ochladí a po koberci můžete chodit is bosýma nohama.

Originální dekorace
Pokud toužíte po dokonalé romantické atmosféře, využijte sílu doplňků. Různé typy luceren, svíček, světelných řetězů, košíků na odložení dalšího příslušenství, různé misky, vázy, prostě vše, co se vám tam bude hodit a zpříjemní vaše chvíle.

Další články autora

Komentáře