Domů » 3 DIY postupy, které oživí každý dětský pokoj

3 DIY postupy, které oživí každý dětský pokoj

Autor ona
0 komentář 2 minuty číst

Plánujete změnu dětského pokoje nebo byste jej rádi něčím ozvláštnili? Přinášíme vám 3 nápady na ručně dělané doplňky a dekorace, které si děti hned zamilují. Inspirujte se!

Dětský svět je plný barev a rozkošných věcí. Přizpůsobte tomu také dětský pokoj vašeho dítěte. Navíc, pokud má vhodný věk, zapojte jej do tvorby jeho vysněného království. Ať už vám pomůže s výběrem barev, motivů nebo samotných kusů nábytku, ta radost v očích bude stát za to. Uvidíte! Následující tipy se hodí do dívčího, ale i chlapeckého dětského pokoje. Samotné zdobení je už jen na vás.

Nejlepší úkryt před světem
Které dítě nemiluje skrýše, bunkry, v zimě iglú a všechny možné způsoby, jak ujít před rodiči a vytvořit si svůj svět? Nechte rozvíjet jejich představy o cestě do vesmíru či pohádkové země. Postavte jim vlastní týpí rychle a jednoduše. Za toto budete je největšími hrdiny.

Pořádek je důležitý
Součástí dětského pokoje je každodenní nepořádek. Máme pro vás tip, jak je naučit uklidit si za sebou. Vyrobte jim roztomilé praktické koše, kam budou ukládat své hračky. Přidejte k tomu originální zajímavý příběh a úklid se stane hrou.

Létající balóny
Létající balón v dětském pokoji? To asi ještě vaše dítě nevidělo. Může sloužit jako dekorace v kombinaci s plyšovými hračkami, další úložný prostor či lampa, která vytvoří příjemnou atmosféru. Tyto milé horkovzdušné balóny opravdu upoutají každého pozornost.

Další články autora

Komentáře