Domů » 2 v 1: Praktičtí pomocníci do každé domácnosti

2 v 1: Praktičtí pomocníci do každé domácnosti

Autor ona
0 komentář 3 minuty číst

Patříte mezi ty, kteří rádi využijí jednu věc na více způsobů? Tito tři trendoví pomocníci v domácnosti udělají radost každému budoucímu majiteli. Inspirujte se!

Trend zaklizeného prostoru či domova plného nábytku a zbytečností už dávno není v „módě“. Převládají spíše čisté interiéry s minimalističtějším přístupem. Není to jen o výběru zařizovacích prvků, ale také doplňků, které každou místnost oživí a příjemně zútulní. Myslete při jejich výběru na funkčnost. Nemusí každá jedna věc sloužit jen k jednomu, a to stejné využití. Volte si kousky, které budou mít nejen praktický, ale také estetický charakter a splní tak staré známé tvrzení – spojte příjemné s užitečným.

Poslouží i potěší
Design koupelen se každým rokem mění stejně jako zbytek obývacích místností. Trendy se posouvají a koupelna neslouží už jen k vnější očistě, ale i tu vnitřní v podobě relaxu. Víte, co tím myslíme? Horká koupel s bylinkovou solí, sklenka vína, oblíbená kniha a svíčky, které dohromady vytvoří dokonalou harmonickou atmosféru. Kam ty radosti, které vám mají zpříjemnit koupel uložit? Co řeknete na multifunkční bambusový koš na prádlo, který umíte kamkoli v rámci koupelny umístit. Můžete jej využít na použité oblečení a zároveň jako odkládací prostor na ručníky, dekorace, či zmíněné svíčky nebo sklenku vína.

Praktický i estetický
Přemýšlíte, který doplněk má takovou funkci? Je jich určitě víc, ale my máme konkrétně na mysli boxy a košíky, různých materiálů, barev a velikostí. Jejich nespornou výhodou je, že do nich vložíte vše, co chcete skrýt před návštěvou, nebo prostě toužíte udržovat pravidelný řád. Zároveň dodají šmrnc vašemu interiéru a umíte je využít v každém pokoji vašeho domova, ať už na zemi, v šatní skříni, regálech, nebo na komodách případně kuchyňské lince.

Stoleček přestři se
Pokud tento článek čte nějaká romantická duše, tento tip bude jako stvořený pro vás. Už jste zažili snídani do postele? Možná je ten správný čas! S podáváním snídaně vám snadno pomůže servírovací tác z bambusu. Pokud vás právě tato představa nezaujala, umíte jej využít i při jarním pikniku či letní grilovačce na terase. Možností je mnoho, stačí už jen najít příležitost a servírováním jídla v takovém stylu uděláte na každého příjemný dojem.

Další články autora

Komentáře