Domů » Stylová jídelna 3x jinak

Stylová jídelna 3x jinak

Autor ona
0 komentář 3 minuty číst

Rádi trávíte chvíle při chutném jídle ve společnosti své rodiny a přátel? Máme pro vás tipy, jak si zařídit jídelní koutek nejnovějšími trendy! Inspirujte se a vytvořte si příjemné a pohodové místo pro speciální momenty s blízkými.

Čas v kruhu svých milovaných nenahradí snad žádný jiný okamžik. Každý hostitel chce, aby se jeho hosté cítili skvěle a uvolněně. Když to spojíte s chutným jídlem a svěžími drinkami, uděláte dojem na všechny. V případě, že zařizujete nový domov, nebo plánujete vynovit ten aktuální, máme pro vás pár trendů v rámci zařizování jídelního koutku. Nezávisí na tom, zda ho plánujete umístit v kuchyni, obýváku, nebo máte obě místnosti propojeny. Myslete hlavně na to, aby vám koutek ladil se zbytkem zařízení. Dokonce i na malém prostoru lze dělat zázraky, stačí znát dispozici místnosti a vybrat si ty správné kousky. Výběr stylu jídelny ovlivní už jen váš vkus a preference. Inspirujte se těmito třemi trendy!

Organický design
Organický design pronikl už do všech sfér interiérového bydlení. To platí io jídelně. Oválné a kulaté stoly, válcové podstavce a oblé židle. Pokud jste fanoušky skandinávské funkčnosti a japonského minimalismu, určitě vám padne do oka bydlení v japandi stylu, který propojuje tyto dva světy. Organický vizuál nábytku bude slušet i jiným interiérovým stylem jako jsou boho, moderní či glamour. V případě, že máte malé děti a chcete se vyhnout ostrým hranám, jistě toto řešení uvítáte.

Nestárnoucí klasika
Čtyři rohy stolu, ve tvaru čtverce nebo obdélníku je trend, který nikdy „nevyjde z módy“. Je obzvláště praktický. V menších prostorách ho umíte umístit přímo ke zdi, naopak, pokud máte velkou rodinu, je skvělým společníkem k pohoštění větší návštěvy a jednoduše jej rozložíte. Momentálně jsou ve velké oblibě stoly s masivní dřevěnou nebo mramorovou deskou a černým kovovým nohama. Dokonale vyplní prostor a hodí se do skandinávsky, industriálně, minimalisticky, ale i moderně laděných interiérů.

Originální vzhled
Patříte mezi experty, které nezaujme jen tak cokoli? Máte rádi originální kousky, které hned vyvolají vau efekt? Potom vám doporučujeme zvolit jídelní stůl v netradičním designu, ať už půjde o samotnou desku, nohy nebo podstavec. S takovým výjimečným modelem vyjdete z davu. V aktuální nabídce naleznete různá provedení, závisí už jen na tom, do jaké míry jinakosti jste schopni jít. Jediným negativem je, že vás po čase může omrzet právě jeho unikátní vizuál, který už možná nebude trendy.

Další články autora

Komentáře